Opinie klientów


Potwierdzam, solidna firma. Kierując się pozytywnymi opiniami znalezionymi w internecie zdecydowałem się zamówić w Icom SEO pozycjonowanie mojego sklepu. Sam kontakt z tą firmą bezproblemowy, zawsze można się dodzwonić i dopytać o szczegóły. Podsumowując- zdecydowanie można im zaufać.


opinia o IcomSeo SEO
Radosław Kazula

Na tą firmę trafiłam z polecenia kolegi, który zamówił u nich pozycjonowanie swojego sklepu i był bardzo zadowolony z wyników. Ja też nie mam powodów do narzekań:):) Oprócz skuteczności pozycjonowania można wspomnieć o tym, że nie ma żadnych problemów z kontaktem z tą firmą, zarówno mailowym jak i telefonicznym. Jeśli pojawiają się wątpliwości, zawsze można je od razu wyjaśnić. Także same plusy :)


opinia o IcomSeo SEO
Anna Zielińska

Trafiłem z polecenia i śmiało mogę polecać dalej. Wyniki są, klienci u mnie z wyszukiwarki są, także o to chodzi. Tak trzymać. Obopólny zysk.


opinia o IcomSeo SEO
Marcin Ryń

Profesjonalne podejście do sprawy, nie sądziłem, że pozycjonowanie może przynieść rzeczywiste przychody. Teraz wiem jak bardzo się myliłem, pozyskałem kilku owych dobrze rokujących klientów.


opinia o IcomSeo SEO
Dawid Krol

Moja współpraca z Icom seo przebiegła pomyślnie. Jestem zadowolona z uzyskanych efektów. Jednak by jeszcze bardziej polepszyć swoją sytuację w wyszukiwarce, chcę na nowo w tym roku podpisać z Wami umowę :)


opinia o IcomSeo SEO
Hanna Mikołaczyk

Zamów darmowy audyt swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami