Dlaczego my?


IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Funkcjonujemy na rynku od 15 lat.

Dokonamy przeglądu ofert firm konkurujących z Twoją, sprawdzimy jakie są tendencje SEO dla branży w której działasz na terenie wybranego przez Ciebie kraju. Następnie ustalimy, jakie frazy kluczowe okażą się najskuteczniejsze. Dokonamy oceny Twojej strony pod kątem jej przystosowania do pozycjonowania słów kluczowych poza granicami Polski. Ocenimy wygląd Twojej strony internetowej i w razie potrzeby zaproponujemy wprowadzenie takich poprawek, które uczynią ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla odwiedzających ją osób.

Skontaktuj się z nami

Inżynierowie w pozycjonowaniu zagranicznym

Inżynierowie SEO

15 lat działania na rynku pozwoliło nam zbudować skuteczny zespół ekspertów od pozycjonowania zagranicznego. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami w obszarze działań SEO w różnych krajach.

Raporty online

Raporty z pozycjonowania zagranicznego zawierają szczegółowe miejsca dla pozycjonowanych słów dla danych wyszukiwarek. Są dostępne online. W każdej chwili nasz Klient ma do nich dostęp - może sprawdzić postępy prac.

Optymalizacja serwisu

Pomagamy przy optymalizacji kodu pod pozycjonowanie zagraniczne i opracowaniu nowych treści do strony internetowej. Mamy doświadczony zespół, znamy się na tym. Współpracujemy z wieloma tłumaczami.

Własne testy pozycjonowania

Pozycjonowanie zagraniczne wymaga specyficznej praktycznej wiedzy. W ciągu roku wykonujemy ponad 20 testów związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją stron pod określone wyszukiwarki. Ciągle monitorujemy zmiany, uczymy się i zdobywamy wiedzę.

Więcej niż SEO

Dokonamy również oceny Twojej strony internetowej. Jeżeli uznamy to za konieczne, zaproponujemy wprowadzenie zmian, dzięki którym witryna Twojej firmy będzie prezentować się bardziej atrakcyjnie i nowocześnie a do tego będzie lepiej przygotowana do pozycjonowania słów kluczowych poza granicami naszego kraju.

Wsparcie techniczne

Problemy ze stroną, serwerem zagranicznym, domeną czy wirusem? Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc odnośnie działań na rynkach zagranicznych. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie i szybką odpowiedź na zadane pytanie.

Opinie klientów

Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

Na czym polega usługa SEO globalne ( pozycjonowanie zagraniczne )?

Pozycjonowanie zagraniczne to znakomita propozycja dla tych firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą poza granice Polski, wykorzystując do promocji swoją stronę internetową. Tego rodzaju pozycjonowanie umożliwi pojawienie się strony Twojej firmy na wysokim miejscu w rankingu wyszukiwania Google, z pewnością wzrośnie więc liczba odwiedzających ją osób. Możemy pomóc Twojej witrynie zaistnieć w wyszukiwarce na terenie wybranego przez Ciebie kraju. Może to być zarówno Ukraina, jak i Norwegia czy Szwajcaria.

Twoja firma oferuje ciekawe, oryginalne produkty lub zajmuje się świadczeniem usług, które mogą zainteresować osoby mieszkające także poza granicami Polski? Chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odbiorców Twoich towarów lub usług poza naszym krajem. Pozycjonowanie zagraniczne charakteryzuje się tym, że działa na terenie wybranego państwa. Dobieramy słowa kluczowe w języku obowiązującym w danym kraju w taki sposób, aby Twoja witryna znalazła się na wysokim miejscu w rankingu wyszukiwarki w wybranym przez Ciebie państwie. Wiemy jak to zrobić, zajmujemy się SEO już od prawie 15 lat. Przez ten czas pomogliśmy zaistnieć za granicą ( m.in. w Niemczech, Rosji, USA ) ponad 100 stronom. Zlecając nam to zadanie masz gwarancję jego profesjonalnej i skutecznej realizacji.

Pamiętaj o tym, że Twoja witryna musi być dostępna w tym języku, w którym przeprowadzony będzie wybór słów kluczowych. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Skuteczne realizacje

Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
jakie mamy wyniki.

 

A jeśli masz pytania, zadzwoń już dziś.

 

Sprawdź nasze case studies

Zamów darmowy audyt swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami