Pozycjonowanie we francuskim Google

Pozycjonowanie na terenie Francji – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów - Francuzów. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Francji.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Francja: ustalany indywidualnie - miasta we Francji, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Francji.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONOWANIE/SEO WE FRANCJI

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek francuski.

Francja jest państwem położonym w zachodniej części kontynentu europejskiego. Rozciąga się między kjanałem La Manche na południu, Morzem Północnym na północy, Renem na wschodzi i Zatoką Biskajską na zachodzie. Graniczy z Hiszpanią, Andorą, Monako, Włochami, Szwajcarią, Niemcami, Luksemburgiem i Belgią. Poza częścią metropolitalną Francja posiada też terytoria zależne m. in. Gwadelupę, Martynikę, Gujanę Francuską, Reunion, Majottę, Polinezję Francuską, Saint-Berthelemy, Saint-Martin, Saint-Pierre i Mquelon, Wallis i Futunę, Nową Kaledonię, Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne oraz Wyspę Clippertona.

Francja to laicka i socjalna republika demokratyczna, w której głową państwa jest prezydent wybierany bezpośrednio przez obywateli na pięcioletnią kadencję. Ma on prawo wydawać dekrety, kontrasygnować ustawy, parafować traktaty międzynarodowe, zwoływać referendum, rozwiązywać Zgromadzenie Narodowe, desygnować i odwoływać premiera, przewodzić Radzie Ministrów. Ponadto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Władzę ustawodawczą stanowi dwuizbowy parlament złożony ze Zgromadzenia Narodowego oraz senatu pełniącego w zasadzie funkcję doradczą. Inicjatywa ustawodawcza jest jednak prawie w całości skupiona w rękach rządu i prezydenta.

Francja jest jednym z założycieli Unii Europejskiej oraz ONZ. Należy do G8, Frankofonii i Unii Łacińskiej.

Od czasów rewolucji francuskiej kraj podzielony jest na jednostki terytorialne zwane departamentami, w których skład wchodzą poszczególne gminy. Reprezentantami władzy w departamentach są prefekci oraz rady generalne, w gminach – merowie oraz rady gmin.

Francja znajduje się na piątym miejscu listy najlepiej rozwiniętych krajów świata. Jest też w grupie najbardziej uprzemysłowionych państw. Gospodarka francuska opiera się przede wszystkim na sektorze prywatnym. Tutejsza gospodarka boryka się od wielu dekad ze zjawiskiem masowego bezrobocia, mimo że pod względem wydajności pracy Francuzi zajmują czołowe miejsca. PKB waha się na granicy około 30%.

Głównymi sektorami francuskiej gospodarki są przemysł spożywczy, chemiczny, motoryzacyjny oraz turystyka. Nowoczesne technologie wykorzystywane w rolnictwie, unijne dopłaty oraz duży areał czynią kraj jednym z wiodących producentów i eksporterów żywności (zbóż, drobiu, przetworów mlecznych, wieprzowiny, wołowiny oraz win).

Zamów bezpłatną wycenę

Pozycjonowanie we Francji - 11 lat doświadczenia

Skontaktuj się z naszym doradcą
Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Francji, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl