Pozycjonowanie / Seo na rynku Włoskim

Pozycjonowanie Włochy – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Włoskim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Włoch.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Włochy: ustalany indywidualnie - miasta we Włoszech, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Włoch.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONOWANIE WE WŁOSKIEJ WYSZUKIWARCE

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek włoski.

Włochy to państwo leżące w na południu Europy, na Półwyspie Apenińskim, nad Morzem Śródziemnym, Liguryjskim, Tyrreńskim, Jońskim i Adriatyckim. Sąsiadują ze Słowenią, Austrią, Szwajcarią i Francją. W obrębie Włoch znajdują się dwie enklawy: Watykan - w stolicy kraju, Rzymie i San Marino - w północnej części.

Terytorium kraju to głównie tereny górzyste i wyżynne. Znajdują się tu systemy górskie Alp i Apeninów. Ponadto do Włoch należą też wyspy (Sycylia, Sardynia, Wyspy Liparyjskie, Wyspy Pelagijskie, Wyspy Egadzkie, Wyspy Toskańskie, Wyspy Poncjańskie i inne).

Włochy są republiką z systemem rządów parlamentarno-gabinetowym. Władza ustawodawcza spoczywa w rękach dwuizbowego parlamentu (wybieranego na pięcioletnią kadencję): Izby Deputowanych oraz Senatu. Władza wykonawcza należy do rządu, sądownicza - do niezawisłych sądów.

Głową państwa jest prezydent, którego uprawnienia są dość rozległe. Jego kadencja trwa 7 lat. Wybierany jest przez kolegium elektorskie parlamentu i przedstawicieli rad regionalnych.

Prezydent ma prawo powoływać premiera, sędziów, a jego głos jest znaczący podczas formowania rządu. Obsadza stanowiska państwowe. Posiada też możliwość wydawania dekretów o mocy ustaw, wyznaczania referendum, a w sytuacjach szczególnych - przedterminowego rozwiązywania parlamentu. Jest reprezentantem państwa na arenie międzynarodowej i zwierzchnikiem sił zbrojnych.

Włochy należą do grupy krajów wysoko rozwiniętych. Tutejsza gospodarka opiera się przede wszystkim na usługach i przemyśle (motoryzacyjnym, metalowym, stoczniowym, metalurgicznym, petrochemicznym, elektronicznym, maszynowym, skórzanym, odzieżowym, włókienniczym, papierniczym i spożywczym). Ważną rolę odgrywa też turystyka.

Użytki rolne stanowią ponad połowę powierzchni kraju. We Włoszech uprawia się pszenicę, kukurydzę, ryż, jęczmień, winorośl, owoce cytrusowe, oliwki, rośliny strączkowe, tytoń, kwiaty, migdałowce. Hoduje się bydło, trzodę, owce, kozy oraz drób.

Zamów bezpłatną wycenę usługi - Pozycjonowanie Włochy

Skontaktuj się z naszym doradcą odnośnie pozycjonowania we Włoszech

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Włoch, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl