SEO Stany zjednoczone

Pozycjonowanie na terenie USA

Pozycjonowanie USA – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku USA. Pomożemy wam, aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie USA.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania USA: ustalany indywidualnie. Czy dane miasta w USA, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla USA.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

Pozycjonowanie USA

POZYCJONOWANIE W USA

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek USA.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?
Pozycjonowanie to forma reklamy internetowej, które jest tania, a przy tym skuteczna. Za sprawą specyficznej formy dystrybucji istnieje możliwość dotarcia do wyselekcjonowanej grupy potencjalnych klientów z USA wykazujących zainteresowanie konkretnym produktem czy usługami. Wykluczenie elementu przypadkowości albo choć jego zniwelowanie, pozwala uzyskać większą efektywność takiego przekazu. Czynnik ekonomiczny w tym przypadku odgrywa niemałą rolę. W porównaniu do innych narzędzi marketingu, pozycjonowanie nie wiąże się z dużym nakładem finansowych na kampanię, a nieustannie rosnąca liczba internautów zapewnia duży zasięg.

Na czym polega pozycjonowanie?

Jest to działanie, które ma spowodować, iż strona internetowa osiągnie jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, jeżeli chodzi o określone słowa kluczowe i frazy. Działania z zakresu pozycjonowania wykonuje się zarówno wewnątrz strony (optymalizacja), jak i poza nią. To z kolei pozwala zająć wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarek, a to powoduje wzrost ruchu na stronie internetowej oraz ilości pozyskanych klientów.
Wyniki badań dowodzą, iż internauci klikają w największym stopniu w linki wyświetlające się na pierwszej stronie wyników, a konkretniej na pierwszych trzech pozycjach
Z tego względu odpowiednie wypromowanie strony w USA zwiększa ruch, a jednocześnie stwarza szansę na wyprzedzenie konkurencji. Obecność w internecie zwiększa wiarygodność oferty, usług, firmy i produktu, wpływając na wzmocnienie wizerunku. Ważną rolę odgrywa również optymalizacja strony, czyli dopasowanie kodu i treści w taki osób, aby serwis się wyróżniał, był dobrze indeksowany w wyszukiwarce, a przy tym był dla użytkownika przyjazny.
Co ważne, stwarzamy naszym klientom dostęp do monitoringu on-line. Dzięki temu w każdym momencie można sprawdzić, na jakiej pozycji pod kątem słowa kluczowego znajduje się witryna. Nasi profesjonaliści ocenią dopasowanie strony do pozycjonowania danych słów kluczowych w USA i przeanalizują jej budowę. Dzięki temu wzrośnie szansa na najskuteczniejsze wypozycjonowanie Twojej strony za granicą.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą od pozycjonowania

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Stanów Zjednoczonych, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl