Podstawowe informacje

Pozycjonowanie na terytorium Szwecji – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Szwedzkim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Szwecji.

  • Cena: ustalane stawki za pierwszą stronę wyników. [płacicie tylko za wyniki].
  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Szwecja: ustalany indywidualnie - miasta w Szwecji, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Szwecji.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

EKSPORTUJ DO SZWECJI

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek szwedzki.

Szwecja to jedno z państw skandynawskich graniczące z Norwegią i Finlandią (a przez most nad cieśniną Öresund także z Danią). Jest monarchią konstytucyjną, w której głową państwa od 1973 roku pozostaje król Karol XVI Gustaw. Choć jest głównym przedstawicielem władzy wykonawczej, w istocie posiada niewielkie uprawnienia: reprezentuje Szwecję na arenie międzynarodowej, otwiera sesje parlamentu (Riksdagu), wręcza Nagrodę Nobla, doradza i ostrzega parlament. Król nie jest głową kościoła szwedzkiego, ani zwierzchnikiem sił zbrojnych, nie może powoływać premiera, ani nominować ministrów.

Ministrów w rządzie powołuje premier. Obok ministerstw przygotowujących ustawy, istnieją urzędy centralne zajmujące się zarządzaniem, których przedstawiciele powinni być apolityczni i wykształceni. Organami sprawującymi kontrolę nad rządem są: Rikstag (parlament) oraz Komisja Konstytucyjna.

Szwecja jest krajem wysoko rozwiniętym. Najważniejsze gałęzie gospodarki to: przemysł metalowy, maszynowy, drzewny, elektrotechniczny, chemiczny, przemysł środków transportu, hutnictwo metali nieżelaznych oraz produkcja broni.

Kraj jest zasobny w surowce naturalne, przede wszystkim doskonałej jakości rudę żelaza oraz dzięki dużej ilości terenów zalesionych – drewno. Ponadto wydobywa się także rudy miedzi, cynku, ołowiu, tytanu, wolframu oraz uranu.

Szwecja jest krajem samowystarczalnym, jeśli chodzi o energię. Krajowe elektrownie jądrowe oraz wodne pokrywają większość zapotrzebowania.

Szwedzka gospodarka znajduje się na trzecim miejscu, jeśli chodzi o konkurencyjność. Tzw. wskaźnik Giniego, czyli poziom rozpiętości w dochodach wynosi tu zaledwie 0,23 i należy do najniższych na świecie. Do wytwarzania dochodu narodowego przyczyniają się przede wszystkim drobni przedsiębiorcy. Ponad połowę szwedzkiego PKB stanowią podatki płacone na rzecz państwa i gmin. Finansuje się z nich m. in. edukację, badania, służbę zdrowia.

Szwecja jest jednym z najbardziej opiekuńczych państw na świecie. Niemal ? tutejszego PKB przeznaczana jest na cele socjalne. 80% tutejszych pracowników należy do związków zawodowych, a bezrobocie waha się obecnie na poziomie 5%. Szwecja jest krajem najmniej dotkniętym przez bezrobocie i ubóstwo.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Hiszpanii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl