Pozycjonowanie / SEO - Szwajcaria

Pozycjonowanie Szwajcaria – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Szwajcarskim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Szwajcarii. Prowadzimy skuteczne pozycjonowanie na terytorium Szwajcarii.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Szwajcaria: ustalany indywidualnie - miasta w Szwajcarii, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Szwajcarii.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONOWANIE W SZWAJCARII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek szwajcarski.

Szwajcaria jest federacyjnym państwem położonym w Europie Zachodniej, sąsiadującym z Niemcami, Austrią, Liechtensteinem, Włochami i Francją. Składa się z 26 kantonów, w których oficjalnymi językami są język niemiecki, francuski, włoski i retoromański. Od 1815 roku Szwajcaria zachowuje neutralność. Nie należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego ani Unii Europejskiej. Do ONZ przystąpiła w 2002 roku, a do strefy Schengen w 2005.

Jest to kraj górzysty, znaczną część jego powierzchni zajmują Alpy. Znajduje się tu sporo jezior (Jezioro Genewskie, Jezioro Bodeńskie, Jezioro Zuryskie, Jezioro Czterech Kantonów i inne) oraz liczne lodowce.

Szwajcaria jest wielopartyjną republiką federalną, w której nikt nie pełni funkcji głowy państwa, a poszczególne kantony posiadają dużą autonomię. Prezydentem Konfederacji Szwajcarskiej jest przewodniczący rządu. Jego zadania ograniczają się jednak do reprezentacji państwa. Ustrój Szwajcarii można nazwać parlamentarno-komitetowym. Władzę ustawodawczą sprawuje tu dwuizbowy parlament (Zgromadzenie Federalne) złożony z izby niższej, czyli Rady Narodowej i wyższej – Rady Kantonów. Chcesz zaistnieć na tym rynku, nie ponosząc znacznych nakładów finansowych? Zamów już dziś usługę pozycjonowanie Szwajcaria.

Władza wykonawcza należy do rządu (Rady Federalnej) złożonego z 7 członków – ministrów pochodzących z rożnych kantonów. Istotnym elementem szwajcarskiej demokracji bezpośredniej jest referendum. Rozstrzyga się podczas niego większość ważnych kwestii.

Szwajcaria to jeden z najlepiej rozwiniętych i najbogatszych krajów świata (w 2014 roku PKB per capita wg parytetu siły nabywczej wynosiło 58 087 USD). Do najważniejszych sektorów tutejszej gospodarki należy działalność finansowa i usługi bankowe, a ponadto przemysł precyzyjny, chemiczny, zbrojeniowy, elektrotechniczny, farmaceutyczny, papierniczy, poligraficzny i spożywczy. Działa tu kilkaset banków i wiele firm ubezpieczeniowych. Ważnym sektorem jest też turystyka.

Kraj nie posiada znaczącej ilości złóż mineralnych. Wydobywa się jedynie wapienie i margle oraz sól kamienną. Energię pozyskuje się przede wszystkim z elektrowni wodnych i jądrowych.

W szwajcarskim rolnictwie przeważają gospodarstwa małe i średnie, a znaczną część wartości produkcji rolnej stanowią: hodowla i chów bydła, trzody chlewnej, owiec i drobiu. Uprawia się pszenicę, jęczmień, ziemniaki, buraki cukrowe, inne warzywa i owoce.

Zamów bezpłatną wycenę usługi - pozycjonowanie Szwajcaria

Skontaktuj się z naszym doradcą odnośnie pozycjonowania na terenie Szwajcarii

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Szwajcarii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl