Pozycjonowanie na terenie Japonii

Pozycjonowanie Japonia– to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Japońskim. Pomożemy wam, aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Japonii.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Japonii: ustalany indywidualnie. Czy dane miasta w Japonii, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Japonii.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

Pozycjonowanie Japonia

POZYCJONOWANIE / SEO W JAPONII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek Japoński.

Dlaczego warto pozycjonować swoją stronę?
Pozycjonowanie to rodzaj szeroko pojętej reklamy internetowej, która jest zarówno tania, jak i skuteczna. Dzięki specyficznej formie można dotrzeć do dokładnie określonej grupy świadomych odbiorców, którzy są zainteresowani skorzystaniem z danych usług w Japonii. Całkowite wykluczenie elementu przypadkowości lub chociaż ograniczenie, umożliwia zwiększenie efektywności przekazu takiego typu. Czynnik ekonomiczny w tym przypadku gra niebagatelną rolę. Pozycjonowanie w porównaniu do innych narzędzi marketingu nie wymaga dużego nakładu kosztów na kampanię, a wzrastająca liczba użytkowników sieci zapewnia duży zasięg.

Na czym polega pozycjonowanie?

Jest to zabieg, którzy zmierza do osiągnięcia przez witrynę internetową jak najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwarek internetowych w Japonii, jeżeli chodzi o słowa kluczowe i określone frazy. W ramach pozycjonowania wykonuje się czynności zarówno wewnątrz strony (optymalizacja), jak i poza nią. Dzięki temu możliwe jest zajmowanie wysokiego miejsca w rankingu wyszukiwarek, co z kolei przekłada się na wzrost ilości użytkowników, którzy odwiedzają stronę i wpływa w dużym stopniu na ilość pozyskiwanych klientów.
Wyniki badań dowodzą, że użytkownicy najczęściej klikają w linki pojawiające się na pierwszej stronie wyników, a dokładniej na trzech pierwszych pozycjach.
Z tego względu prowadzenie odpowiedniego promowania strony zwiększa jej popularność – wzrasta generowany ruch, a jednocześnie jest możliwe skuteczne wyprzedzenie konkurencji. Aktywność w sieci podnosi wiarygodność produktu, usługi, oferty, firmy, jednocześnie wzmacniając wizerunek firmy. Ważny element to także optymalizacja witryny, czyli dopasowanie kodu i treści tak, aby wyróżniały się na tle innych, dobrze były indeksowane, a przy tym były dla internauty przyjazne.
Warto wiedzieć, że nasi klienci posiadają dostęp do monitoringu działań, dzięki czemu mogą w każdej chwili sprawdzić, na jakiej pozycji w wynikach wyszukiwarki znajduje się strona internetowa. Nasi eksperci przeanalizują budowę strony i ocenią jej dopasowanie do pozycjonowania danych słów kluczowych w Japonii. To pozwoli wykonać skuteczne pozycjonowanie Twojej witryny internetowej zagranicą.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą od pozycjonowania

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Japonii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl