Pozycjonowanie w Holandii

Pozycjonowanie Holandia – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Holenderskim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Holandii.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Holandia: ustalany indywidualnie - miasta w Holandii, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Holandii.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONOWANIE NA TERENIE HOLANDII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek holenderski.

Holandia to monarchia konstytucyjna położona nad Morzem Północnym w zachodniej części Europy. Graniczy z Belgią i Niemcami. Jest krajem gęsto zaludnionym. Obok Aruby, Curacao oraz Sint Maarten wchodzi w skład Królestwa Niderlandów.

Król jest reprezentantem państwa na arenie międzynarodowej, mianuje premiera, przedstawia główne cele rządu na kolejny rok. Władza ustawodawcza należy do dwuizbowego parlamentu tzw. Stanów Generalnych. Przy czym nadrzędną rolę pełni izba niższa – Teede Kamer złożona ze 150 reprezentantów wybieranych co 4 lata. Izbą wyższą (senatem) jest Eerste Kamer składający się z 75 członków. Pełni głównie funkcje reprezentacyjne.

Holandia jest krajem wysoko rozwiniętym, który zajmuje szesnaste miejsce wśród gospodarek świata. W 2011 roku PKB per capita wyniósł tu 42 300 dolarów. Największy wkład w PKB mają usługi (wytwarzają aż 70% PKB).

Ważnym działem gospodarki jest też przemysł, szczególnie sektor stoczniowy, chemiczny i elektroniczny. Ponadto Holandia wydobywa ropę naftową i gaz ziemny. Dominującym rodzajem energii wciąż pozostaje energia pozyskiwana dzięki sile wiatru.

Rolnictwo Holandii jest jednym z najintensywniej rozwijających się sektorów. Kraj znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o eksport produktów rolnych (przede wszystkim warzyw – ogórków, papryki, pomidorów), mimo że w rolnictwie zatrudnionych jest zaledwie 4% ludności czynnej zawodowo. Holandia należy do ważnych producentów cebulek kwiatowych (tulipanów, hiacyntów, mieczyków, narcyzów).

Ważne koncerny holenderskie to: Royal Dutch Shell, Unilever, KLM, Philips, ING Group, Heineken.

Zamów bezpłatną wycenę

Pozycjonowanie / SEO - Holandia

Skontaktuj się z naszym doradcą

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Holandii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl