Pozycjonowanie na terenie Hiszpanii

Pozycjonowanie Hiszpania – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Hiszpańskim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Hiszpanii.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Hiszpania: ustalany indywidualnie - miasta w Hiszpanii, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Hiszpanii.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONOWANIE W HISZPANII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek hiszpański.

Hiszpania jest państwem położonym w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim, nad Morzem Śródziemnym i Oceanem Atlantyckim. Należą do niej Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Melilla i Ceuta w Afryce Północnej. Kraj graniczy z Francją, Portugalią, Andorą, Gibraltarem i Maroko. Większą część terytorium zajmują wyżyny i góry (Góry Kastylijskie, Góry Kantabryjskie, Góry Iberyjskie, Góry Katalońskie oraz Pireneje).

Hiszpania to kraj wysoko rozwinięty. Największy udział w tworzeniu PKB mają przemysł i budownictwo. Najważniejszymi gałęziami są przemysł motoryzacyjny, stoczniowy, chemiczny, metalurgiczny, elektrotechniczny, włókienniczy, odzieżowy, obuwniczy i spożywczy. Przemysł wydobywczy opiera się na takich surowcach mineralnych jak: węgiel kamienny, węgiel brunatny, rtęć, sole potasowe, rudy cynku, żelaza, miedzi, ołowiu, tytanu, wolframu, antymonu, manganu.

Hiszpania to dziedziczna monarchia parlamentarna, w której głową państwa jest król. Nie posiada on zbyt szerokich uprawnień i pełni przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Może mianować premiera (zawsze jednak ze zwycięskiego ugrupowania), członków rządu, rozwiązywać parlament. Jest dowódcą sił zbrojnych, dysponuje prawem łaski. Władza ustawodawcza należy do Kongresu Deputowanych i Senatu, czyli dwuizbowego parlamentu (Cortes Generales). Władzę sądowniczą sprawują niezawisłe sądy, spośród których nadrzędnym organem jest Trybunał Najwyższy.

Rolnictwo w Hiszpanii opiera się na uprawie pszenicy, jęczmienia, kukurydzy, ryżu, owoców, warzyw. Hoduje się tu bydło, trzodę, drób, owce, kozy.

Zamów bezpłatną wycenę

Pozycjonowanie Hiszpania - skontaktuj się z naszym doradcą

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Hiszpanii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl