Pozycjonowanie Dania

Pozycjonowanie w Danii – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Duńskim. Pomożemy wam aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Danii.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Dania: ustalany indywidualnie - miasta w Danii, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Danii.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

POZYCJONUJ SIĘ W DANII

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek duński.

Dania to monarchia konstytucyjna położona w Europie Północnej. Sąsiaduje z Niemcami i Szwecją przez cieśninę Sund. Dzieli się na 5 regionów (Jutlandię Północną, Środkową, Danię Południową, Region Stołeczny oraz Zelandię) i 98 gmin. Formalnie częścią Królestwa Danii są Grenlandia i Wyspy Owcze.

Głową państwa jest król (obecnie królowa Małgorzata II). Władzę ustawodawcza należy do jednoizbowego (od 1953 roku) parlamentu (Folketingetu), w którym zasiada 179 deputowanych wybieranych na 4-letnią kadencję.

Dania jest krajem dobrze rozwiniętym gospodarczo. W 2014 roku PKB per capita wynosił 60 564 dolary, co dawało szóstą pozycję na świecie, a wskaźnik poziomu rozpiętości w dochodach był jednym z najniższych i wynosił 0,25. Dania należy do Unii Europejskiej, OECD, NATO, ONZ, Unii Nordyckiej i Rady Europy.

Najważniejsze gałęzie gospodarki to przemysł spożywczy, celulozowo-papierniczy, maszynowy, metalurgiczny oraz budownictwo. Wydobywa się tu surowce (takie jak: ropa naftowa, węgiel brunatny, torf i gaz ziemny), które w pełni pokrywają zapotrzebowanie energetyczne kraju. Nadwyżka przeznaczana jest na eksport. Znane duńskie marki to: Lego, Carlsberg oraz Maersk.

Istotnym elementem duńskiej gospodarki jest eksport, który stanowi niemal ? PKB. Na rynki zagraniczne sprzedawane są metale surowe, gaz ziemny, części maszyn, elektronika oraz produkty spożywcze i farmaceutyczne.

Dania ma jeden z największych na świecie odsetek gruntów ornych oraz sadów w stosunku do całkowitej powierzchni kraju. Rolnictwo jest rozwinięte, nowoczesne i wysoko wydajne (produkcja trzykrotnie przewyższa potrzeby). Główne uprawy to zboża (pszenica, jęczmień, owies, żyto) ziemniaki, buraki cukrowe, warzywa. Ważną rolę odgrywa też hodowla bydła, trzody chlewnej, drobiu, a także rybołówstwo.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania

Pozycjonowanie Google Dania

Skontaktuj się z naszym doradcą

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Danii, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl