SEO Chiny

Pozycjonowanie na terenie Chin

Pozycjonowanie Chiny – to oferta dla firm, posiadających stronę firmową, chcących dotrzeć do klientów na rynku Chińskim. Pomożemy wam, aby wasza strona znajdowała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google na terenie Chin.

  • Opłata aktywacyjna: brak opłaty startowej.
  • Obszar działania Chiny: ustalany indywidualnie. Czy dane miasta w Chinach, regiony, czy też cały kraj.
  • Minimalny okres trwania współpracy: rok czasu.
  • Sposób rozliczania: raport na podstawie monitoringu online dla Chin.
  • Wytyczne do optymalizacji serwisu: bezpłatne, w ramach pozycjonowania.
  • Dobór słów: bezpłatna pomoc w doborze słów.

Pozycjonowanie Chiny

POZYCJONOWANIE W CHINACH

Przeczytaj, dlaczego warto eksportować swoje towary i usługi na rynek Chiński.

Dlaczego warto pozycjonować witrynę internetową firmy w Chinach?
Pozycjonowanie to szeroko pojęta forma reklamy w Internecie, która jest tania, a przy tym skuteczna. Za sprawą specyficznego rodzaju dystrybucji możliwe jest dotarcie do wyselekcjonowanego grona świadomych odbiorców, którzy wykazują zainteresowanie danymi produktami czy usługami w Chinach. Zniwelowanie albo całkowite wykluczenie elementu przypadkowości umożliwia zwiększenie efektywności takiego rodzaju przekazu. Czynnik ekonomiczny odgrywa w tym przypadku niemałą rolę. W porównaniu do innych narzędzi marketingu, pozycjonowanie nie wiąże się z dużymi nakładami kosztów, a rosnąca liczba internautów zapewnia duży zasięg - pozycjonowanie Chiny - najskuteczniejsza forma marketingu w internecie.

Na czym polega pozycjonowanie strony?

Jest to czynność, której celem jest osiągnięcie przez witrynę internetową jak najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwarek pod kątem słów kluczowych i fraz. W ramach pozycjonowania przeprowadza się czynności zarówno wewnątrz strony (optymalizacja), jak i poza stroną. Dzięki temu można uzyskać czołowe miejsce w rankingu wyszukiwarki w Chinach, a w rezultacie uzyskać większą ilość użytkowników odwiedzających stronę i pozyskać więcej klientów.
Wyniki badań dowodzą, że użytkownicy klikają najczęściej w linki, które wyświetlają się na pierwszej stronie wyników, a dokładnie znajdujące się na trzech pierwszych pozycjach.
Z tego powodu promowanie strony zwiększa jej popularność (generowany ruch na stronie), a równocześnie pozwala skutecznie prześcignąć konkurencję. Aktywność w Internecie podnosi wiarygodność firmy, usługi, oferty, produkty i doskonale wzmacnia jej wizerunek. Istotnym elementem jest również optymalizacja strony, czyli dopasowanie kodu i treści w taki sposób, aby witryna dobrze się wyróżniała, dobrze indeksowała i była przyjazna dla odbiorców.
Co ważne, każdy z klientów posiada dostęp do bieżącego monitorowania postępu prac i w każdej chwili może sprawdzić, jaką pozycję w wynikach wyszukiwarki zajmuje strona internetowa. Nasi profesjonaliści zbadają budowę strony i sprawdzą jej dopasowanie do pozycjonowania określonych fraz kluczowych w Chinach. Dzięki temu pozycjonowanie Twojej strony internetowej będzie wysoce skuteczne.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z naszym doradcą od pozycjonowania

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na terenie Chin, skontaktuj się z nami - wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń: +48 601 162 666
Napisz: biuro@icomseo.pl